درباره ما

ما که هستیم؟

درباره سدید

تست نفوذ وب و تست نفوذ شبکه به عنوان پیش نیازهای عملیاتی برای حفظ امنیت شبکه یک سازمان در مقابل تهدیدات سایبری است که سدید به اتکاء بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در این حوزه، در سال ۱۳۹۷ تأسیس شد. هدف مجموعه سدید پاسخ به نیازهای روزافزون کشور در زمینه امنیت، تست نفوذ و راهکارهای امن سازی شبکه می باشد. ما بر آن شدیم تا ابزارهای نوین، بومی و متناسب با فرهنگ سازمانی و دانش امنیت شبکه غالب بر نیروی انسانی را طراحی و پیاده سازی کنیم.

معتقدیم کیفیت خدمات، رمز ماندگاری در حوزه بازار فناوری اطلاعات می‎باشد و باور داریم برطرف نمودن نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و ایجاد تعهد کامل نسبت به آن بایستی مهمترین رسالت و شاه بیت منشور اخلاقی ما باشد و در این راستا با تکیه بر دانش، تجربه و تخصص نیروی انسانی خود و نیز ایجاد بستر مناسب برای تولید دانش، گام محکمی را برداشته ایم.

وجه تمایز

چه چیزی سدید را از سایر شرکت های امنیت متمایز میکند

نیروی انسانی و مدیریت

انگیزه و آینده نگری، تیم های تخصصی منحصر به فرد ما را با بیش از ده سال تجربه فنی در حوزه های تخصصی تست نفوذ ، امنیت شبکه، طراحان برنامه و محققان را به ارمغان آورده است. با بهره گیری از تجربه شرکت های بزرگ امنیت سایبری و شرکت های پیشرو در فناوری، ما به درک عمیق و گستردگی توانایی های امنیتی تهاجمی و دفاعی خود اطمینان داشته و افتخار می کنیم.

تحقیق و پژوهش

انگیزه

سدیدهمکاری با طعمامنیت